Hizmetimiz

Güvenlik

Misafirlerimizin güvenli ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeleri için 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir. Binamıza giriş çıkışlar parmak izi sistemiyle sağlanmakta, giriş ve çıkışlar güvenlik kameralarıyla 24 saat kayıt altına alınmaktadır. Binamızın yangına karşı korunması amacıyla her katta yangın tüpleri ve yangın merdiveni mevcuttur. Binamızda 24 saat personel bulunmaktadır.

İnternet

Misafirlerimizin kullanabileceği bilgisayar odası mevcuttur. Misafirlerimiz kendi bilgisayarları ile odalarında sınırsız internete erişebilirler.

Temizlik

Personelimiz tarafından düzenli olarak nevresimler değiştirilmekte, oda temizliği yapılmaktadır. Personelimiz tarafından her gün banyo, tuvalet ve ortak kullanım alanları hijyenik koşullara uygun şekilde temizlenmektedir.

Sosyal Aktiviteler ve Spor

Misafirlerimizin daha verimli bir şekilde eğitimlerini tamamlamaları için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmektedir. Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda mangal partisi, sinevizyon gösterileri, tavla ve satranç turnuvası, futbol turnuvası, çeşitli geziler….. vb. etkinlikler düzenlenmektedir. Şubelerimizde misafirlerin ücretsiz olarak yararlanabileceği spor salonu mevcuttur. Masa tenisi, satranç, tavla, dama, monopoly, tabu… vb. oyunlar bulunmaktadır. Misafirlerimizin ihtiyacına yönelik kitaplık bulunmaktadır.

Yemek

Misafirlerimize kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti vermekteyiz. Yemek menümüzü YEMEKLERİMİZ kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yemek saatlerinin dışında bazı atıştırmalık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 24 saat açık kantin kısmımız vardır.

Diğer

Çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve ütü bulunmaktadır.

Giriş Çıkış Saatleri

Giriş çıkış saatlerimiz hafta içi ve hafta sonu, Son giriş 00:00, çıkış sabah 07:00'dir


Diğer Hizmetlerimiz...

Masa tenisi ve body spor aletleri ile bina yanında açık alan spor bahçesi.

Misafirlerin sessiz, sakin ve ferah teras katında rahat rahat ders çalışmaları için hazırlanmıştır.

7/24 Kullanıma açık televizyonlu oturma odası.