Biz Kimiz?

KONAKHAN, insanların rahat, güvenli ve kaliteli konaklama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Denizli’nin en nezih semtinde, tecrübeli ve herhangi bir kuruma kuruluşa bağlı olmadan, insanların ihtiyaçlarını ön görerek kurulmuş bir firmadır.

Konakhan yaşamın umudun rahatlığın teknolojinin adresidir.


HAKKIMIZDA

KONAKHAN, insanların rahat, güvenli ve kaliteli konaklama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Denizli’nin en nezih semtinde 2009 yılında açılmıştır. 2009 yılında 50 yatak kapasitesiyle bir şube olarak açılan kurumumuz şu an 207 yatak kapasitesiyle 6 şubede hizmet vermektedir. KONAKHAN, 207 yatak kapasitesi, profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile misafirlerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunarak farkını açık ara ortaya koymuştur. Kuruluşundan itibaren her konuda kalitesini sürekli yükselterek hizmetlerini en ekonomik şekilde sizlere sunan kurumumuz disiplinli, dürüst ve ilkeli yönetim anlayışı sayesinde sektörde önemli bir marka haline gelmiştir.


MİSYONUMUZ

Yeniliklere açık, profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile kaliteli ve modern binalarda, kendi alanında etkili ve saygın bir kurum haline gelmektir.


VİZYONUMUZ

Yaşamın, Umudun, Rahatlığın, Teknolojinin adresi

 


GEÇMİŞİMİZ